Figuactiv Proteinový nápoj Zobrazit větší

Figuactiv Proteinový nápoj

Nový produkt

Jaké výhody má oproti ostatním proteinům?

  1. Drtivá většina proteinových nápojů, jsou syrovátková, nebo sojová. Málokdy má protein, ať už od jakékoliv značky větší spektrum bílkovin než je 1 nebo 2. A to je hned první výhoda – Figuactiv protein jich má  5 – Syrovátková bílkovina, sojová, mléčná, vaječná a kaseinát vápenatý
  2. Bílkoviny jsou jak  živočišné (kaseinát, mléčná bílkovina)  tak i rostlinné (soja)
  3. Díky většímu spektru bílkovin se prodlužuje trávení proteinů,  obsaženy jsou zde jak bílkoviny rychleho trávení (syrovátka) tak i toho nejdelšího rázu trávení (kaseinát vapenatý)
  4. Výborně se  hodí i do dietových konceptů, právě díky efektu plnosti a dlouhému trávení.
  5. I přesto že klasické proteiny mají 1 - 5 kilo a stojí napřiklad okolo 500 - 1500 kč, je nutno si uvědomit i denní doporučené dávky, a procentuální množství bílkovin v proteinu. Tzn. Když má protein 2 kila, stojí 1 200 kč a má 60% bílkovin s denní dávkou 120 g tak to znamená že při přesném, plném dávkování nám vydrží 16 dnů./ nebo jiný příklad - když má protein 1 kg, stojí 700 kč a má 70 % bílkovin s denní dávkou 90 g tak to znamená, že nám při přesném a plném dávkování vydrží 11 dnů.
    Figuactiv protein má 80% bílkovin z 5 zdrojů, sice má 375 gramů, ale díky tomuto spektru má denní dávku pouze 12,5g (večer po cvičení, díky některým druhům proteinům - např kaseinát, které se tráví i okolo 5,6 hodin). I s cennou 1 500 kč, pak protein vydrží přesných 30 dnů. Je to mnohem ekonomičtější. Za 1 den dá člověk 50 kč /v nákupní ceně 1 110kč = 37kč/ denně narozdíl od případu 1, kde to vychází na 75kč na den a v případu druhém, kde to je 63kč denně.
  6. Oproti ostatním proteinům je Fig.pr. obohacen o vitamin B6, který má velmi dobrý vliv na metabolismus bílkovin a glykogenu dále také na tvorbu červených krvinek, pomoc při tvorbě bílkovin v buňkách, tvorba chemických látek v mozku - například serotoninu - a uvolňování energie z energetických zásob v organismu, to jsou jen některé funkce tohoto vitamínu, dále obsahuje také hořčík, který napomáhá synteze proteinů a DNA a pomáhá udržovat normální funkčnost svalů a nervů.

12 dalších produktů ve stejné kategorii: